Kultūros paso renginys „Kitas kampas: gyvūnai iš apačios“

2022-06-15 8b klasės mokiniai lankėsi kultūros paso renginyje „Kitas kampas: gyvūnai iš apačios“, kuris vyko Vilniaus m. Verkių g. 29.

Ar kada buvai atsidūręs gyvūnams po kojomis? Ar matei juos iš apačios? Dažnai tai padaryti yra labai sudėtinga ar net neįmanoma, tad čia turėjome išskirtinę progą pažvelgti į nuostabų gyvūnijos pasaulį kitu kampu! Galėjome suskaičiuoti šimtakojo kojas, sužinojome, kodėl kai kurių gyvūnų spalva ir raštas apačioje yra visiškai kitokie, nei viršutinėje kūno dalyje bei pamatėme visus nuotraukose įamžintus Vilniaus zoologijos sodo gyventojus gyvai! Mokiniai apžiūrėjo ant Vilniaus zoologijos sodo „ZOOPARK“ pirmojo aukšto sienų įkurdintą visą pasaulį savo originaliais darbais sužavėjusio fotografo Andriaus Burbos „Under-Zoopark“ darbų parodą, sukurtą 2019 m. Tai – „ZOOPARK“ gyvūnų nuotraukos ant drobės, darytos žvelgiant į juos iš apačios.

Klasės auklėtoja Laima D.