„Laisvas kaip paukštis“

Kiekvienais metais, kai artėja Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji, mūsų širdys prisipildo ypatingo jausmo. Kiekvienais metais kviečiame mokinius dalintis kūrybinėmis idėjomis ir asmenine patirtimi: įprasminti iškovotą ir apgintą laisvę kūrybiniais darbais, susijusiais su mūsų šalies istorija, kultūra.
Prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, pasaulis, įskaitant ir Lietuvą, dažniau susimąsto apie nepriklausomybę, laivę ir jų aktualumą šiomis dienomis. Todėl labai svarbu mūsų jaunajai kartai kalbėti apie nepriklausomybės, laisvės svarbą. Šiai gražiai progai paminėti mokyklos I aukšto fojė veikia kūrybinių darbų paroda „Laisvas kaip paukštis“. 5-8 klasių mokiniai savo piešiniais sveikina Lietuvą ir mus visus su Nepriklausomybe ir Laisve.

Parengė dailės mokytoja Žaneta