Laisvės gynėjų dienos minėjimas 3C klasėje

3C klasės mokiniai sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną paminėjo kartu su kariu, kuris didžiąją savo gyvenimo dalį, net 22 metus tarnavo Lietuvos kariuomenėje. Jo dvi taikos misijos Afganistane – neeilinė patirtis, tikros istorijos, fotonuotraukos ir vaikų gyvenimo, mokymosi sąlygos ten. Mokiniai buvo įtraukti į atraktyvias užduotis, kur reikėjo atspėti kam kario kasdienybėje naudojami tam tikri daiktai, mokėsi pagal kariuomenės statutą sulankstyti vėliavą, svarstė kodėl svarbu ir reikšminga būti savo šalies patriotu. Be to, visi kartu, pasitelkę kūrybiškumą ir patirtį, sugalvojo kaip kiekvienas iš dalyvių jau dabar gali būti mažuoju Lietuvos kariu: padedant silpnesniam, gerbiant vyresnius, imantis iniciatyvos, bendraujant komandiškai, laikantis disciplinos ir fizinio aktyvumo principų.

Parengė mokytoja Danutė Bartaškaitė