Meduolių gamyba

Lapkričio 29 d. 1B klasės mokiniai vyko į saldžią edukaciją – meduolių gamybą, kuri vyko Meduolių kepyklėlėje Vilniuje. Užsiėmimo metu vaikai pabandė atspėti: – Kodėl kareiviai, eidami į karą, su savimi pasiimdavo meduolį? Kodėl į meduolius dedami prieskoniai? – Kodėl glajus ant meduolių vadinamas Karališku? Sužinoję visus atsakymus, priėjo prie svarbiausios užsiėmimo dalies – kūrybos. Minkė ir kočiojo tešlą, lipdė širdžiai mielus meduolius, puošė ir margino juos, kaip tik norėjo! Keletą meduolių paragavo kepyklėlėje gerdami arbatą, kitus savo kūrinius vežėsi namo, juos galės panaudoti kaip dovanėlę  tėvams, seneliams ar kitiems mylimiems, brangiems artimiesiems.

Po saldžiosios edukacijos šeimininkams padėkojome ir  įteikėme klasėje vaikų pagamintą Kalėdinį vainiką.

Mokytojos  Rūta ir Edita