Meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“

Lapkričio 14 d., antradienį, mokyklos aktų salėje vyko Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” I turas. Šiame konkurse dalyvavo 13 skaitovų iš 1-4 pradinio ugdymo klasių mokinių. Jie raiškiai deklamavo Lietuvos rašytojų poezijos kūrinius laisvai pasirinktomis temomis. Visi skaitovai labai stengėsi įtaigiu žodžiu, nuotaika, emocijomis sudominti, sužavėti ir įtikinti klausytojus. Jie aiškiai ir suprantamai perteikė pasirinktų poezijos kūrinių mintis, temas, patirtus veikėjų nuotykius, išgyveno ir įsijautė į savo kuriamų personažų vaidmenis. Iš 1-2 pradinio ugdymo klasių mokinių 1 vietą laimėjo 2A klasės mokinys Motiejus Adeikis, kuris deklamavo Martyno Vainilaičio eilėraštį „Rudenėlis gano šalną”, mokytoja Janė Darafėjienė. Iš 3-4 pradinio ugdymo mokinių 1 vietą laimėjo 4C klasės mokinė Lėja Lučinskaitė, kuri sekė žemaičių pasaką „Apė vištas atmintė“, mokytoja Danutė Bartaškaitė. Visi meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų” skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais, knygomis ir saldėsiais. Nuoširdžiai dėkojame visiems 1-4 klasių pradinio ugdymo skaitovams ir jų mokytojoms.

Linkime, kad Jūsų širdyse neužgestų meilė poezijai, prozai ir tautosakai. Tikime, kad poezija, tai sodas, kuriame noksta patys saldžiausi ir skaniausi kūrybiniai vaisiai…

Parengė mokytojos Janė Darafėjienė ir Viktorija Voitukovič