Muzikinė pasaka „Vėjelis Trimito mieste“

Kovo 15 d. rytmetį  2A ir 2C klasės mokiniai kartu su auklėtojomis vyko į Lietuvos simfoninį pučiamųjų orkestrą stebėti nepakartojamą nuotaikingą muzikinę edukacinę pasaką „Vėjelis Trimito mieste“.
„Trimito mieste“ mokiniai susipažino su žmogiškaisiais instrumentų „personažais“: kilmingaisiais Trimitais ir Valtornomis, bambekliais Trombonais ir tolerantiškomis Eufonijomis, talentingosiomis Fleitomis, nuolankiaisiais Klarnetais, gobšuoliais turtuoliais – ponų ir ponių Tūbų klubu, net mušeikomis ir vagimis – ponais Saksofonais! Visiems šiems personažams vadovavo dirigentas – „Trimito miesto“ Eismo reguliuotojas. Susirinkę ryte visi instrumentai kartu skaito muzikinius laikraščius, tačiau juose ne raidės o natos!
Nuotaikinga muzikinė edukacinė pasaka „Vėjelis Trimito mieste“ vaikus labai sužavėjo, dalis vaikų pirmą kartą turėjo galimybę pamatyti tiek daug muzikos instrumentų ir išgirsti jų nuostabius  garsus. Visi grįžome į mokyklą pilni įspūdžių ir gerų emocijų.

Parengė mokytojos Rasa Ališauskienė ir Janė Darafėjienė