Mūsų mokyklos mokinių darbai Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija ir Dailės mokytojų asociacija  jau trečius metus organizuoja nacionalinį mokinių piešinių konkursą „Kelionė laiku – atgimusi Vilniaus istorija“ – tai kryptingai puoselėjamas renginys, ruošiantis Vilniaus 700 metų jubiliejui.

Šiais metais konkurse dalyvavo ir savo darbus vertinimo komisijai pateikė 165 mokiniai. 5 mokinių darbus pateikė ir mūsų mokykla. Vadovaudamasi konkurso nuostatomis LMNŠC sudaryta vertinimo komisija, profesionaliai atrinko iškiliausius darbus. Kaip įprasta, buvo suformuota 60 darbų parodos kolekcija, į kurią pateko trys mūsų mokinių – Ugniaus Daunoravičiaus (6c), Sabinos Gumbytės (7a) bei Ugnės Ruzgytės (8a)  kūrybiniai darbai.

Kviečiu aplankyti konkurso darbų parodą, inicijuotą Seimo narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės, kuri eksponuojama 2022 m. kovo 29 – balandžio  12 d. d. Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje.

Dailės mokytoja Žaneta