Naktis mokykloje

Ir šiais metais radom laiko mokinių norui išpildyti – birželio 9-10 dienomis mūsų mokykloje vyko, jau tradicija tampantis renginys, „Naktis mokykloje“. Šiais metais „Naktyje“ dalyvavo virš 70 penktų-aštuntų klasių mokinių.

Kadangi renginys prasidėjo 16.00 val., teko pasidžiaugti ir vasariškos dienos linksmybėmis: visi kartu vykome prie Žaliųjų ežerų (ačiū mokytojoms Zitai Šaulytei ir Astai Kirvelienei), žaidėme paplūdimio tinklinį, „bulvę“ ir žinoma – maudėmės. Buvo ir taip: mokinys – „mokytojau, neviešinkit mano nuotraukos internete, tėvai neleido“. Aš: „gerai, tik kodėl tėveliai prieštarauja?“ Mokinys: „nežinau, gal dar atrodo šalta“. Aš: „tai ko neleido tėvai?“ Mokinys: „maudytis neleido, o aš maudausi“. Aš: „na tai tada pasakysi, kad programos dalis buvo ir neturėjai pasirinkimo“. Mokinys: „ai, tada viskas gerai“.

Grįžę į mokyklą valgėm picas, žaidėm PlayStation (ačiū mokytojui Igor Karklelis), tinklinį, bulvę, badmintoną. Kai sutemo, išsipildė dar vienas mokinių noras – slėpynės mokykloje! Kai visi sugrįžo po slėpynių – laukė naktipiečiai, ledai ir diskoteka.

Diskoteka baigėsi ankstų šeštadienio rytą ir jau brėkštant, visi sugulė savo įsikurtose nakvynės vietose. Miego buvo nedaug. 7.30 val. visi mokiniai mankštinosi mokyklos sporto aikštyne, o pavaduotoja Živilė Šimkienė ir anglų kalbos mokytoja Smiltė Redeckaitė ruošė sveikus pusryčius: avižinė košė su vaisiais, bananai, obuoliai (ir bandelės desertui). Papusryčiavus, beliko viską susitvarkyti, išsiplauti ir papozavus bendrai nuotraukai, pasakyti IKI kito karto!

Visiems gero poilsio ir ramaus savaitgalio.

Parengė mokytojas Norbertas