Respublikinis fotografijų konkursas „Katinas ir jo žmogus“

V. Kavaliauskienės katinų muziejus, minėdamas muziejaus įkūrėjos V. Kavaliauskienės 100 – ąsias gimimo metines, organizavo respublikinį fotografijų konkursą „Katinas ir jo žmogus“, kuriame sudalyvavo Vilniaus Viršuliškių mokyklos 2C klasės mokiniai: Adelė Kupčiūnaitė, Aleksas Bortkevič, Luka Beinaraitė, Kornelija Stanišauskaitė, Gintarė Česnavičiūtė, Mantė Mickeliūnaitė, Ūla Pilkavičiūtė, Mindaugas Lelešius, Darianas Kozar ir mokytoja Rasa Ališauskienė.

Dalyvavimas konkurse sudarė sąlygas atsiskleisti kūrybinei vaikų ir suaugusiųjų saviraiškai, fotografijos meno priemonėmis išreiškiant savo idėjas ir sumanymus. Geriausi konkurso darbai yra eksponuojami V. Kavaliauskienės katinų muziejuje. Už dalyvavimą respublikiniame fotografijos konkurse „Katinas ir jo žmogus“ 2C klasės  dalyviai buvo apdovanoti  Vandos Kavaliauskienės katinų muziejaus padėkomis.

Parengė mokytoja Rasa