„Sakau tau ačiū 2023“

Kalėdiniu laikotarpiu mokykloje įvyko mokyklos personalo apdovanojimai „SAKAU TAU AČIŪ 2023“, nugalėtojus rinko patys mokyklos darbuotojai balsuojant apklausoje. Tokiu būdu šiemet iš viso 4521 kartą vieni kitiems pasakėme AČIŪ.

Apdovanojimus buvo galima gauti 9 kategorijose:

Pirmoji – „SAKAU TAU AČIŪ, kad mokykloje saugu“, nugalėtoja Valerija Georkian.

Antroji – „SAKAU TAU AČIŪ, kad prižiūri mokyklą“, nugalėtojas Vytautas Karvelis.

Trečioji – „SAKAU TAU AČIŪ  už geras idėjas, inovacijas“, nugalėtojas Norbertas Motiejūnas.

Ketvirtoji – „SAKAU TAU AČIŪ, kad man padedi“, nugalėtoja Zita Šaulytė.

Penktoji – „SAKAU TAU AČIŪ, kad turiu galimybę pažinti tave“, nugalėtojas Oskaras Brežinskas.

Šeštoji – „SAKAU TAU AČIŪ, kad šypsaisi – kuri gerą nuotaiką“, nugalėtojos Olga Sosunova, Galina Gurbo.

Septintoji – „SAKAU TAU AČIŪ už atsakingą požiūrį į darbą“, nugalėtojos Neringa Gružaitė, Viktorija Voitukovič.

Aštuntoji –  „SAKAU TAU AČIŪ už bendradarbiavimą“, nugalėtoja Liepa Jasinskytė.

Devintoji – „2023 metų AČIŪ“, nugalėtojas Rolandas Kymantas.

Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir linkime dar daugiau kartų pasakyti AČIŪ 2024-aisiais metais.

Parengė mokyklos administracija