Sausio 13-oji

Kasmet, Sausio 13-ąją, pagerbiamos tos baisios nakties aukos. Ši diena paskelbta „Laisvės gynėjų diena“ – iškeliamos vėliavos, renkasi žmonės, kūrenami simboliniai laužai, degamos žvakės ant žuvusiųjų kapų. Prisiminėme kritusius kovoje už laisvę. Svarbu neužmiršti ir jausti dėkingumą žmonėms, kurie atidavė savo gyvybes, kad galėtume visi laimingai ir laisvai gyventi.  Atmintis ir įvykiai byloja, koks svarbus yra net ir vieno žmogaus ryžtas, bet lygiai taip pat, koks svarbus yra bendraminčių susitelkimas. Ši diena tai – Lietuvos vienybės, stiprybės, meilės Tėvynei simbolis. Niekas negali nugalėti tautos, einančios į Laisvę, Nepriklausomybę.

1B klasės mokiniai taip pat paminėjo šią dieną. Uždegėme klasėje žvakes, tylos minute pagerbėme mirusius už mūsų visų laisvę, žiūrėjome filmą sausio 13-osios įvykiams atminti, vaikai atsinešė vėliavas, jomis mojavome ir didžiavomės savo tauta.

Laisvės gynėjai visada liks mūsų širdyse.

1B klasės mokytoja Edita