„Spalvų kodas – eksperimentai laboratorijoje“

3C klasės mokiniai neseniai patyrė tikrą nuotykių kupiną dieną, lankydamiesi „Spalvų kodas – eksperimentai laboratorijoje“ renginyje, įsikūrusiame pačioje žaismingiausioje „Mėgintuvėlio“ laboratorijoje. Drauge su apsauginiais akiniais ir chalatais, lyg tikri chemijos tyrinėtojai, jie aktyviai dalyvavo eksperimentuose, tyrinėjo ir netgi drąsiai laikė ugnį delnuose, kas akimirką įsitikindami, kad mokslas yra tikrai magiškas ir įdomus.
Tačiau šis nuotykis neapsiribojo tik pramogomis. Vaikai taip pat įsigilino į svarbias pamokas apie saugumą dirbant su cheminėmis medžiagomis ir sužinojo daugiau apie mūsų tautos simbolius, atskleisdami Lietuvos vėliavos spalvų paslaptis. Visa tai buvo pristatyta taip, kad kiekvienas eksperimentas ir pasakojimas skleidė smalsumą ir mokymosi norą.
Šis įsimintinas renginys tapo ne tik puikia proga išmėginti savo jėgas mokslo pasaulyje, bet ir priminė, kad mokymasis gali būti neįtikėtinai įdomus ir įkvepiantis.

Parengė mokytoja Dominyka