Spektaklis „Atžalynas“

Pavasario pirmą dieną mokyklos 7-okai ir 8-okai apsilankė Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Mokiniai kartu su tėveliais ir mokytojais žiūrėjo K. Binkio spektaklį „Atžalynas“. Septintokai šį kūrinį skaitė visai neseniai, o aštuntokams reikėjo prisiminti ką skaitė pernai.
Nors spektaklio trukmė beveik 3 valandos, tačiau laikas neprailgo niekam. Spektaklio metu vaizduojamas XX amžiaus gimnazistų gyvenimas su jų džiaugsmais ir problemomis aktualios ir šių dienų jaunimo gyvenime: atsakomybė, draugystė, darbštumas, mokslo siekis, konfliktai su draugais, žodžio laikymasis, pasitikėjimas.
Nors ir ne visi mokiniai iš klasių ėjo į spektaklį, tačiau tie kurie pamatė – buvo patenkinti penktadienio vakarą praleidę Nacionaliniame dramos teatre.
Ačiū mokytojoms Olgai Sosunovai ir Živilei Šimkienei, bei kai kurių mokinių tėveliams, kad sutiko praleisti vakarą kartu su mokiniais.

Parengė 7-ų klasių auklėtojas Norbertas