Tarpmokyklinis konkursas – protmūšis

Šių metų gegužės 18 d. mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių komanda dalyvavo VU bibliotekoje surengtame tarpmokykliniame konkurse – protmūšyje, kurio metu dalyviams buvo užduodami klausimai iš projekto metu išklausytų 5 mokymo temų: pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimo; sveikos gyvensenos skatinimo; žalingų įpročių ir priklausomybių rizikų; fizinio aktyvumo; lyčių lygybės ir asmenų nediskriminavimo. Renginio vedėjas – visuomenėje plačiai žinomas TV laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ Robertas Petrauskas. Protmūšis vyko interaktyvioje programėlėje mobiliaisiais telefonais. Renginio metu moksleiviai stebėjo sveiko maisto gaminimo užsiėmimus, kuriuos vedė populiari socialiniuose tinkluose sveiko maisto tinklaraštininkė Vita Marija Murėnaitė (@RunningVita), LRT laidos „Prisiviriau košės“ vedėja, receptų knygos autorė. Renginio dinamiką ir fizinį aktyvumą palaikyti padėjo reguliarios žaismingos mankštos – nedideli šokio bei mankštos flashmob‘ai, o diskusijoje apie žalingus įpročius ir priklausomybę savo patirtimi pasidalino žinomas jaunimo nuomonės formuotojas Andrius Talžūnas (@AndriusTalzunas), bei atsakė į moksleiviams kylančius klausimus.

Mūsų mokiniai sėkmingai pasirodė konkurse, trise pateko tarp 10 geriausių asmeninėje įskaitoje, komandinėje įskaitoje užėmė III vietą Vilniaus miesto mokyklų tarpe.

Parengė mokytojas Audrys Jurevičius