Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mokykloje minėjome Tarptautinę tolerancijos dieną. Mokyklos Tolerancijos centras atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinio režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą organizuoti įvairius renginius ir Tarptautinės tolerancijos dienos simboliu paskelbė ,,Tolerancijos miestą‘‘, kuriame visiems būtų gera gyventi. Mokiniai pakviesti piešti, gaminti instaliacijas, koliažus. Geriausi darbai bus fotografuojami ir siunčiami Tarptautinei komisijai, patalpinami internete.

Dėl Covid-19 grėsmės mokyklos aktų salėje negalėjome pravesti Tolerancijos dienos minėjimo, todėl etikos mokytoja Audrė Steponėnienė ir tikybos mokytoja Laima Paulauskienė lapkričio 17 d. ir lapkričio 22 d. pravedė integruotas, netradicines etikos ir tikybos pamokas 5-8 klasių mokiniams, kurių metu Tolerancijos būrelio, vadovaujamo etikos mokytojos Audrės Steponėnienės, nariai suvaidino inscenizaciją ,,Ateiviai‘‘. Inscenizacijoje ateiviai stebi netolerancijos apraiškas žemėje ir stebisi, nes jų planetoje visi yra tolerantiški. Pamokos mokiniams patiko, o aktoriams buvo tikras maratonas ir savo aktorinį egzaminą jie puikiai išlaikė.