Mokykloje svečiavosi „Keliaujantis muziejus“

„Keliaujantis muziejus“ – tai Modernaus meno centras (MMC) ant kojų. Gegužės 25 d. nemokamo turiningo 45 min. edukacinio užsiėmimo metu buvo skatinamas 5b klasės 25 moksleivių kūrybiškumas bei mokomasi geriau suprasti meno kūrinius iš unikalios Modernaus meno centro (MMC) kolekcijos.

Sveikiname Aleksandrą Borunovą, užėmus III-ąją vietą konkurse „Kuriu ateities Europą“!

Gegužės 9-osios – Europos dienos proga Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo moksleivių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“. Bronis Ropė nuoširdžiai sveikina Aleksandrą Borunovą, 7a kl. mokinį, užėmus III-ąją vietą konkurse ir kviečia dalyvauti nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje, kuri vyks gegužės 26 Skaityti visą

Disko taurė – 2017

2017 m. balandžio  28d.  Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių respublikinės vaikiškų disko šokių varžybos „Disko taurė – 2017” , skirtos tarptautinei šokio dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 27 pirmų ir antrų klasių pramoginių šokių būrelio nariai.