„Filmavimo mobiliaisiais telefonais dirbtuvėse“ audiovizualinių menų industrijos inkubatoriuje

Mūsų mokykla dalyvauja projekte ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, kurių metu mokyklos mokiniai turi galimybę gauti nepamainomos patirties susipažinti su kino industrija. Gegužės 8 dieną 6b klasės mokiniai vyko į edukaciją „Filmavimo mobiliaisiais telefonais dirbtuvės“ audiovizualinių menų industrijos inkubatoriuje. Edukacijos tikslas: supažindinti mokinius su kino kūrimo pagrindais, paskatinti juos kurti patiems ir praktiškai išbandyti įgytas žinias.
Šiose filmavimo dirbtuvėse siekiama panaikinti literatūros kūrinių bei judančiųjų vaizdų tekstų priešpriešą, ugdyti mokinių mąstymą vaizdais, skatinti domėjimąsi literatūra. Tikslui pasiekti naudojama kasdienė komunikacijos ir informacijos bei įvaizdžio kūrimo priemonė – mobilusis telefonas. Dalinamės įspūdžiais ir edukacijos akimirkomis.