,,KAIP ANT MŪSŲ STALO ATKELIAUJA…“

Pradinių klasių mokiniai vasario – gegužės mėnesiais dalyvavo respublikiniame pradinių klasių moksleivių projekte ,,Kaip ant mūsų stalo atkeliauja…“
3B klasės mokiniai pasirinko obuolius. Kūrė sveiko maisto piramidę, rinko medžiagą apie obuolių savybes, naudą organizmui, darė darbelius iš plastilino, gėrė sultis, ragavo skirtingų veislių obuolius. Padarė išvadą: obuoliai labai vertingi ir juos sveika valgyti.
3E klasė pasirinko kaliaropę. Mokykloje susipažino ir tyrinėjo šią daržovę. Rinko medžiagą apie kaliaropę, jos auginimo būdą, savybes. Sužinojo, kuo ji naudinga mūsų organizmui. Susipažinę su šia daržove, gamino įvairias salotas, vaišino tėvelius, Visiems labai patiko ši puiki daržovė. Dabar ji tikrai noriai atkeliaus ant mūsų stalo.