Mažieji žiniukai

Kovo mėnuo mūsų mokyklos „Bitučių“ grupės mažiesiems buvo ypatingai darbingas. Dalyvaudami Respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų loginio mąstymo edukaciniame projekte, kurį organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Gandriukas“ kovo 23 dieną „Bitės motinėlės“ suorganizavo viktoriną „Aš žiniukas“.

Viktorinos metu mūsų mažieji lavino atmintį ir dėmesio koncentraciją, stiprino gebėjimus suprasti, mąstyti, analizuoti, apibendrinti ir daryti išvadas. Taip pat buvo ugdomi komandinio darbo įgūdžiai. „Bitutės“ parodė puikias žinias apie Lietuvą – jos žvėris, paukščius, pastatus, transportą, maistą muzikinius instrumentus ir indus. Mažieji iš geometrinių figūrų dėliojo įvairias figūras ir stebino savo fantazija. Būrtų pagalba išsitraukę N raidę abi komandos sugalvojo daugybę įvairių žodžių. „Bitučių“ grupė dūzgė kaip avilys, nes visi, atsakinėdami į loginius klausimus, draugiškai tarėsi, diskutavo, aiškinosi – buvo tikra komanda. Na, o mes – mokytojos, galime didžiuotis ir džiaugtis, kad auga puikūs ŽINIUKAI.