Mokytojų dienos šventė ne tik mokytojams

Mažiesiems smalsuoliams įdomu viskas, kas vyksta aplink, todėl praktinė – eksperimentinė veikla jiems ypač svarbi. Vis labiau populiarėjanti STEAM programa ugdymo procese sujungia gamtos mokslus, technologijas ir menus. Būtent toks ir Jaunųjų tyrinėtojų akademijos tikslas, kurie svečiavosi mūsų mokykloje spalio 5 dieną.

Su „Bitutėmis“ atlikome biologijos, chemijos bei fizikos bandymus, kūrėme piešdami ir lipdydami, konstravome. Klasė buvo ta vieta, kur elementarūs eksperimentai virsta stebuklais, o jaunieji tyrinėtojai įžengia į paslaptingą bei viliojantį mokslo pasaulį.

Mūsų priešmokyklinukai tapo jaunaisiais tyrinėtojais ir iš smėlio atgaivino „Faraono gyvatę”, o iš spalvotų burbulų sukūrė paveikslą. Laimingi ir linksmi vaikų veideliai rodė, kad bandymai pavyko ir mokytojų dieną šventė VISI!

PUG pedagogė Karolina Alfavickaitė