Pradinių klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“ III etapas

Gegužės 18 d. Šalčininkėliuose įvyko pradinių klasių mokinių „Šviesoforas“ III etapo konkursas.

Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus eismo kelyje gebėjimus, plėtosi saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.

Šiame konkurse dalyvavo pradinių klasių mokiniai: Dovydas Dailyda – 1e ,Ugnius Kariniauskas – 2b, Tėja Ižganaitytė – 3b, Viktorija Gaišinovaitė – 4b.

Komanda užėmė trečiąją vietą. Konkurse vaikams teko atsakinėti į viktorinos klausimus, pademonstruoti kaip reikia teisingai pereiti perėją ir sankryžą, teisingai užsisegti atšvaitą ir apie jį papasakoti, sudėlioti kelio ženklų dėlionę, paaiškinti situaciją maketuose. Buvo ir vaizdo užduočių. Visi nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.