Mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“

Sausio 23-26 d.d. mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Šiai temai buvo skirtos klasių valandėlės, etikos pamokos. Mokiniai atliko įvairius darbus: piešė paveikslus, komiksus, rašė šūkius, rašinėlius patyčių tema. Tolerancijos kabinete bus eksponuojami mokinių darbai, po to bus įsegti į knygą „Mes prieš patyčias“.

Sausio 26 d. Tolerancijos ugdymo  centro būrelio „Būkime tolerantiški“ nariai (17 mokinių) dalyvavo JAV ambasados organizuotoje dokumentinio filmo „Salam, kaimyne“ peržiūroje ir aptarime „Lofto“ menų fabrike. Po filmo mokiniai susitiko su režisieriumi, scenaristu ir kitais JAV ambasados darbuotojais, pateikė jiems daug klausimų anglų kalba. Mokiniai renginyje susipažino su pabėgėlių iš Sirijos problemomis ir gyvenimu pabėgėlių stovykloje.

Sausio 23 – 27 d.d mokykloje paminėta Tarptautinė Holokausto aukų atminties diena. Mokyklos fojė eksponuotoje didelėje parodoje, pasiskolintoje iš Gaono žydų muziejaus, mokiniai susipažino su žydų vaikų likimais II pasaulinio karo metais. Tolerancijos kabinete Tolerancijos būrelio „Būkime tolerantiški“ nariai paruošė stendą „Kodėl reikia kalbėti apie Holokaustą“. Etikos pamokose mokiniai susipažino su nacių nusikaltimais II pasaulinio karo metais. Tolerancijos būrelio vadovė, etikos mokytoja Audrė Steponėnienė sausio 27 d. dalyvavo nacionalinėje konferencijoje „Istorijas pasakoja daiktai“, skirtoje Tarptautinės Holokausto aukų atminties dienos paminėjimui. Konferenciją organizavo Tarptautinė istorinio teisingumo komisija, su kuria mokyklos Tolerancijos ugdymo centras glaudžiai bendradarbiauja jau beveik 10 metų. Kartu su Balbieriškio pagrindinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centru.

Vasario 3 dieną mokyklos Mokinių tarybos ir TUC būrelio nariai,  dalyvavo „Darom“ akcijos forume LR vyriausybės rūmuose. Savo įspūdžiais ir idėjomis jie pasidalins su visais mokyklos MT nariais.

Vasario 8-15 dienomis mokyklos mokiniai pažymės LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ. 5 klasės vyks į Vilniaus Valdovų rūmus ir Signatarų namus, o 6-8 klasės apsilankys Valstybės pažinimo centre prezidentūroje. Vasario 15 d. mokyklos aktų salėje vyks Vasario 16-ajai skirtas minėjimas Ką reiškia mylėti Tėvynę?“