Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

2017 Kvasrato varzybosŠių metų lapkričio 7 – 10 dienomis įvyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybos, kuriose varžėsi 2005 g. m. ir jaunesni sportininkai. Jose dalyvavo ir mūsų Viršuliškių mokyklos mergaičių ir berniukų komandos.

Viršuliškių mokyklos sporto salėje rungtyniaujant berniukams vyko atkakli kova. Mūsų rinktinę palaikė gausus sirgalių būrys, kurių tarpe buvo ir 6 klasių auklėtojos Rasa ir Vaida. Trys komandos pasiekė po vieną pergalę, todėl nustatant užimtas vietas, teko skaičiuoti laimėtų ir pralaimėtų kėlinių skirtumą. Mūsų komanda, nors ir įveikė IV pogrupyje I vietą užėmusius  Taikos progimnazijos atstovus, užėmė II vietą, palikę turnyrinėje lentelėje už nugaros Sietuvos progimnazijos rinktinę. Mokyklos garbę gynė šie šeštokai: Ernestas  Čepulis, Titas  Pundinas, Dionisas  Žilinskas, Džiugas  Mateika, Konstantinas Svincickij, Paulius  Petrauskas, Tomas  Narušis, Dominykas Černius, Ernestas  Kožemiakinas, Edgaras Lialko.

Dar geriau sekėsi mūsų mokyklos mergaičių komandai, kuri su 4 pergalėmis tapo II pogrupio nugalėtojomis bei iškovojo teisę varžytis Vilniaus miesto kvadrato varžybų pusfinalyje. Garbingoje kovoje nusileidusios Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos komandai, mūsų mokyklos rinktinė pusfinalyje užėmė II vietą. Mokyklos garbę gynė šios šeštokės: Emilija  Gricik, Gabija Kotryna Meižytė, Katryna  Samarskaja, Goda  Sirvidytė, Urtė Jankauskaitė, Urtė  Kliknaitė, Ūla  Kondrotaitė, Eva  Miodišauskaitė, Eva  Balsevičiūtė.

Kūno kultūros  mokytojas Audrys Jurevičius