Tarptautinis piešinių konkursas „Ateities skraidantys aparatai“

Turbūt  daugelis fantazavo apie skrydžius ir bandė pasigaminti popierinį lėktuvėlį?

Skraidančių aparatų – pirmųjų oro balionų, sklandytuvų – aušroje vyko daug kūrybinių bandymų. Mintis guldavo į brėžinius, jie būdavo perkeliami į medžio ir audinio modelius, o paskui juos pilotuodavo tikri drąsuoliai…

Šiais laikais modelius projektuoti, tobulinti labai padeda kompiuteris. Šiuolaikinis skraidantis aparatas, atitinkantis griežčiausius saugos reikalavimus, iš naujausių, itin lengvų ir atsparių medžiagų gaminamas tik po daugybės virtualių bandymų.

Konkurso organizatoriai ragino imti mėgstamą kūrybos priemonę (kreideles, pieštukus, dažus ar kita) ir parodyti, kaip mokiniai įsivaizduoja ateities skraidančius aparatus.

Taigi, kokia aviacijos ateitis? Panašu, kad vienintelė riba – kūrėjų fantazija. Tad metas pasitelkti savąją!

Mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai pasidalino savo mintimis apie tai, kaip žmonijos aistra skraidyti  užvaldo erdves! Konkursui pateikėme 4 kūrybinius darbus.

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė