Skirtukų konkurse nugalėjo ir BITUTĖ…

Kovo pradžioje mūsų mokyklos priešmokyklinukų grupės „Bitutės“ auklėtinės – Lavija Deviatnikovaitė, Urtė Petrauskaitė ir Neringa Baubinaitė dalyvavo respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Knygos skirtukas“, kuris buvo skirtas Knygnešio dienai paminėti.

Šį renginį organizavo Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų metodinė grupė. Konkursui buvo pateikti 436 knygos skirtukai iš 45 Lietuvos ugdymo įstaigų: lopšelių-darželių, darželių-mokyklų, progimnazijų, pradinių ir pagrindinių mokyklų. Savo ugdytinių kūrybinius darbus atsiuntė 109 pedagogai. Skirtukus gamino priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai. Vertinimo komisija išrinko po penkis geriausius darbus iš kiekvienos amžiaus grupės, kurių autoriai tapo konkurso laureatais.

Priešmokyklinukų grupės „Bitutės“ mokytojos didžiuojasi ir džiaugiasi, kad iš visų pateiktų darbų savo amžiaus grupėje kruopštuolė „bitutė“ Neringa Baubinaitė tapo nugalėtoja.

Apie mus rašo – http://girkalnis.lt/naujiena/kurybiniu-darbu-konkursas-knygos-skirtukas