Dailės mokyklinė olimpiada
Vasario 3 d. mokykloje vyko pirmasis dailės olimpiados turas tema „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“. Savo jėgas olimpiadoje išbandė 8 klasių mokiniai (14), kurie buvo kviečiami dailės raiškos priemonėmis pasvarstyti žaidimo(-ų) tema. Nes žmonija žaidžia jau bent Skaityti visą
