Dienos centras Viršuliškių mokykloje

VšĮ „Vaikų ugdymas“ bendradarbiaujant su Vilniaus Viršuliškių mokykla nuo 2024 m. startuoja su vaikų dienos cento „Atraskime“ veiklomis. Vaikų dienos centras bus skirtas šios mokyklos mokiniams, kurie galės po pamokų (mokyklos patalpose) tris dienas per savaitę (nuo 12:40 iki 16:40) lankytis vaikų dienos centre, ruošti namų darbus, bus pamaitinti lengvais užkandžiais ir užsiims neformalia veikla su edukatoriais, kurios metu turės galimybę stiprinti pasitikėjimą savimi, emocijų pažinimą bendraudami tarpusavyje. Tai padės vaikams įgyti pasitikėjimą savimi. Įgytos patirtys vaikų dienos centre padės kurtis bendradarbiavimu grįstus tarpusavio santykius su bendraamžiais. Šis vaikų dienos centras skirtas 25 vaikams. Visos veiklos vaikams bus vykdomos nemokamai.

VDC veiklos bus finansuojamos valstybės biudžeto lėšomis iš Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  bei Vilniaus miesto savivaldybės.

Vaikų dienos centre bus:

• vykdomas intensyvus ir kryptingas darbas su vaikais, ugdant jų socialinius įgūdžius bei teikiant pagalbą tėvams, stiprinat jų pozityvios tėvystės įgūdžius
  • skatinamas vaikų tarpusavio sugyvenimo įgūdžių lavinimas, tarpininkaujant valdant jų tarpusavio konfliktines situacijas

VDC ,,Atraskime“ lankantys vaikai užsiima šiomis neformaliomis veiklomis:

• Užsiima rankdarbiais bei kita kūrybine veikla, sportiniais žaidimais
  • Lavinas sugyvenimo su kitais vaikais įgūdžius, atlikdami įvairias grupines kūrybines užduotis.
  • Mokslo metais VDC suteikia erdvę vaikams susitikti po pamokų ir kartu, su VDC darbuotojų pagalba, rengti namų darbus.
  • Vasaros metu skiriame daugiau laiko kūrybiškam ir sportiniam ugdymui – rengiame įvairias kūrybines dirbtuves, sportinius žaidimus, paskaitas ir keliones po vietinius ir aplinkinius lankytinus objektus.
  • VDC „Atraskime“ lankantys vaikai turi išskirtinę galimybę vasaros metu dalyvauti vaikų vasaros stovykloje „Pažink ir tyrinėk“, kurioje kūrybinių dirbtuvių metu gali save išreikšti skirtingose veiklose.
  • Komandinio darbo, lyderystės ir socialinius įgūdžius. Skirtingų veiklų metu VDC „Atraskime“ lankantys vaikai bendradarbiauja tarpusavyje, stiprina savo socialines kompetencijas, lavina įvairius komandiniam darbui ir lyderystės ugdymui reikalingus gebėjimus.

Kviečiame registruoti savo vaikus į VDC „Atraskime“, visos paslaugos suteikiamos nemokamai.

Registruokite vaikus šiuo e. paštu: sigita.burvyte@gmail.com