Informuojame, kad mokiniai nebegali išankstine tvarka atlikti PRG tyrimo Vilniaus mobiliajame punkte.

Iki šiol dėjome maksimalias pastangas, kad visi mokiniai galėtų kuo greičiau atlikti tyrimą, tačiau pasikeitus besitestuojančiųjų srautui nebegalime užtikrinti saugaus išankstinio mokinių testavimo. Prašome Jūsų pagalbos informuojant mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus), kad atvykti į mobilųjį punktą ir atlikti PGR tyrimą (pajutus simptomus, po periodinio tyrimo mokykloje) galima tik registracijoje nurodytu metu. Ne savo laiku atvykę asmenys nebus aptarnaujami.

Apgailestaujame dėl situacijos ir dėkojame už supratingumą bei bendradarbiavimą.

Pasikeitus situacijai nedelsiant Jus informuosime.

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus vedėja
Aurelija Šiautkulienė