MOBILUSIS INFOMOBILIS

Rugsėjo 9 dieną Vilniaus Viršuliškių mokyklos 7B, 8A ir 8B klasių mokiniai išbandė mobilią STEAM laboratoriją – Infomobilį.

Siekiant populiarinti inžinerines studijų kryptis, specialybes ir profesijas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija organizuoja jaunimui skirtus profesinio orientavimo renginius, naudojant profesinio orientavimo priemonę, mobilią STEAM laboratoriją – Infomobilį.

Apie Infomobilį:

• Tai technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintas specialus autobusas – mobili techninės krypties STEAM mokslų laboratorija, kurioje vaikai ir jaunimas supažindinami su inžinerinės pramonės profesijomis, mokymosi, praktikos ir karjeros galimybėmis.
  • Infomobilyje sumontuota technika: automatizuota išmaniosios gamybos linija, frezavimo ir tekinimo bei lazerinio pjovimo staklės, suvirinimo simuliatorius, 3D spausdintuvas, įvairūs mokomieji stendai, suteikiantys galimybę pažinti profesijas ir jas „pasimatuoti“.