PILIETIŠKUMO IR KŪRYBIŠKUMO UGDYMO PROJEKTAS „LIETUVA – TAI MES“

Projektas skirtas įtraukti mokyklos bendruomenę į Vasario 16-osios minėjimo renginių ciklą. 5 – 8 klasių mokiniai pasinėrė į patyriminį pilietiškumo ir kūrybiškumo mokymosi procesą: vyko integruotos istorijos ir dailės pamokos. Prisijungė ir II – III klasių dailės bei “Meninės saviraiškos formos” būreliai. Projekto tikslai – padėti jaunajai kartai suvokti Laisvės vertę, pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas, puoselėti Tėvynės meilės, atsakomybės už savo tautą ir valstybę, tautinės savigarbos jausmą. Kuriant tapybines, grafines, mišrios technikos kompozicijas, mokiniai ieškojo apgintos laisvės įprasminimo, ugdėsi vertybines nuostatas, kūrybinę iniciatyvą, estetinį suvokimą, atskleidė savo individualybę.

Džiaugiamės didžiuliu pilietiškų ir kūrybingų moksleivių susidomėjimu projektu, dėkojame visiems dalyviams!

Kviečiame aplankyti virtualią pilietiškumo ir kūrybiškumo ugdymo projekto „Lietuva – tai mes“ piešinių galeriją!

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė
Istorijos mokytoja Nijolė Bikulčienė