ANGLŲ KALBOS ŽODŽIAI DEBESYSE

Baigiantis mokslo metams septintokai kartu su anglų k. mokytojomis Sigita Kulitiene ir Daiva Kuzmickiene pasiruošė anglų k. atsiskaitymui iš temos „Kultūrinis gyvenimas“ (ang. „Cultural Life“). Namuose kiekvienas mokinys sukūrė žodžių debesį programos WordArt.com pagalba – kiekvieną anglų k. žodį iš temos sąrašo reikėjo kruopščiai surinkti, o tai reiškia ir įsidėmėti jo rašybą. Taip pat kiekvienas turėjo apgalvoti debesėlio vaizdą, pasirinkti formas ir spalvas, kurios atitiktų temą. Savo darbus pristatė pamokos metu, papasakojo apie kultūros reikšmę, žmones, kultūrinį gyvenimą, šventes ir tradicijas, paaiškino, ką vaizduoja sukurtas debesėlis, ir teigė, kad kalba padeda suprasti kitų gyvenimo būdą ir atveria duris kultūrų tolerancijai. Mokytojos džiaugiasi mokinių pristatymais ir kūrybingumu, o mokiniai buvo patenkinti išbandę naują anglų k. žodžių atsiskaitymo būdą.