INFORMACIJA 1-4 KLASIŲ MOKINIAMS IR JŲ TĖVELIAMS DĖL 2019-2020 M. M. PABAIGOS

1. Atsižvelgusi į Vilniaus miesto savivaldybės rekomendacijas, mokyklos administracija priėmė sprendimą 2019-2020 m. m. užbaigti nuotoliniu būdu.

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos ir, atsižvelgiant į tai, kad dalis mokytojų, auklėtojų priklauso rizikos grupei, pritarta minimaliems kontaktiniams mokinių ir mokytojų susitikimams šiais mokslo metais.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerija nerekomenduoja į mokyklą eiti mokiniams, kurie serga lėtinėmis ligomis ir priklauso rizikos grupei, bei mokiniams, kurių šeimose yra rizikos grupės asmenų (vyresnio amžiaus ir sergančių lėtinėmis ligomis).

2. Pamokos nuotoliniu būdu 1-4 klasių mokiniams vyks pagal šiuo metu galiojantį tvarkaraštį iki birželio 1 d. imtinai.

3. Birželio 2-4 d. pagal klasės auklėtojų su mokinių tėveliais suderintą grafiką nuo 9 iki 12 val.:

• vyks konsultacijos mokymosi sunkumų turintiems mokiniams, nespėjusiems likviduoti akademinių įsiskolinimų ir pan.;
    • vadovėlių ir iš mokyklos bibliotekos paimtos grožinės literatūros grąžinimas (surinks klasių auklėtojai);
    • baigimo dokumentų ir pažymėjimų išdavimas;
    • kiekvieno mokinio asmeninių daiktų ir / ar mokymo priemonių iš mokyklos paėmimas.
  4. Mokiniai, keičiantys mokyklą ar išvykstantys dėl kitų priežasčių dėl dokumentų atsiėmimo kreipiasi į klasės auklėtoją arba dėl pažymų apie mokymąsi ir rezultatus rašykite elektroninį laišką į raštinę rastine@virsuliskiu.vilnius.lm.lt

5. Birželio 8 – 26 dienomis mokykloje veiks dieninė vaikų poilsio stovykla. Prašymo pavyzdį prisegu. Prašymus atnešti birželio 2 – 4 dienomis klasės auklėtojai. Smulkesnę informaciją dėl stovyklos persiųsime iki birželio 5 d.

Linkiu visiems supratingumo, susitelkimo, sveikatos, ištvermės ir gražios vasaros!

Pagarbiai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Adomaitienė