Iš 1B klasės gyvenimo…

J2017 1B gyvenimasau pirmojo 1B klasės tėvelių susirinkimo metu buvo nuspręsta, kad vaikai  daugiau įgytų žinių ir geriau susipažintų su supančiu pasauliu ir jo paslaptimis, turi mokytis ne tik per pamokas, bet ir kitose neformaliose veiklose. Sutarėme, kad pirmaisiais metais lankysimės tėvelių darbovietėse arba jie atvyks į mokyklą ir papasakos apie savo darbą. Pirmoji klasėje apsilankė Robertos Urbonaitės mama ir papasakojo apie ,,Viasat“ televizijos veikimo principus, kartu kūrėme filmukus.

Dovydo Šimkaus tėvelių kvietimu lankėmės Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijose, apžiūrėjome ir išbandėme įvairiausius prietaisus, atlikę tyrimą supratom, kodėl reikia dažnai plauti rankas.

Ugnės Kalinauskaitės mama į mokyklą atsiuntė Karo prievolės komplektavimo atstovus. Jie pravedė švietėjišką pamokėlę apie karių kasdienę veiklą ir laisvalaikį. Pasimatavome ir kareivišką amuniciją.

Evos Bagdonaitės tėveliai pakvietė į Danske Bank organizuotą renginį ,,Pažink banką“. Čia sužinojome apie banko atsiradimo istoriją, veiklą, pagrindines funkcijas, įgijom žinių apie finansų pasaulį.

Tai ne pabaiga. Turime jau suplanavę ir daugiau įdomių susitikimų.

Klasės mokytoja Danguolė Rakštelienė