Kaip patvirtinti mokyklos kvietimą mokytis 2017/2018 m. m.

Birželio 10 dieną prasidės kvietimų į mokyklas patvirtinimui skirtas laikas. Patvirtinimą turėsite atlikti iki birželio 15 dienos 24 valandos. Mūsų mokykla sistemoje pažymėjo kvietimą tiems, kuriuos įtraukė į preliminarų priimtųjų sąrašą.

svietimasTėveliams reikės elektroninio atpažinimo priemonėmis (pvz. per bankininkystės kodus) prisijungti prie svetainės  https://svietimas.vilnius.lt puslapio skilties „Bendrasis ugdymas“ ir pateikto prašymo statuso eilutėje patvirtinti vieną (paspauskite tik vieną pasirinktą mokyklą) iš kvietimą siunčiančių mokyklų, kurioje nuo rugsėjo mokysis Jūsų vaikas.

patvirtinti

Jeigu sistemoje iki birželio 15 dienos nepatvirtinsite savo pasirinkimo, vaikui nuo birželio 16 d. automatiškai bus rezervuota mokykla pagal gyvenamąją teritoriją (jei ši mokykla buvo prašymų sąraše ir siuntė kvietimą) arba automatiškai bus rezervuota vieta vienoje iš mokyklų, siuntusių kvietimą (jei prašyme nesirinkote pagal gyvenamą vietą priskirtos mokyklos).

Jei negausite kvietimo į jokią mokyklą, būsite raginami redaguoti prašymą ir rinktis mokyklą, kurioje yra laisvų vietų. Gali būti, kad kvietimus patvirtins ne visi mūsų kviečiami mokytis vaikai, tokiu atveju nepatekusieji bus peržiūrimi iš naujo komisijos posėdyje.