Karmazinų šilas

Balandžio 10 d. mūsų progimnazijos 6 a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje gamtamokslinėje pamokoje „Miško paslaptys“, kuri vyko Vilniaus rajone esančiame Karmazinų šile. Mokykla dalyvauja „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros“ projekte. Pamoką vedė Parko gidas Saulius Pupininkas. Gidas pasakojo apie tai, kodėl reikia rūpintis miškais, kaip juos prižiūrėti ir saugoti. Taip pat supažindino su Karmazinų šile augančiomis šimtametėmis pušimis, aprodė pačią vietovę. Mokiniai sužinojo ir apie saugomas gyvūnų rūšis. Tam, kad jos išliktų, turi gyvuoti ir miškai. Mokiniai mokėsi sudaryti miško žemėlapį, kaip darė mūsų protėviai. Džiaugiamės, kad grįždami namo, jau žinojome nemažai miško paslapčių.

Parengė anglų kalbos mokytoja Rasa Aleksandravičienė.