MOKĖK PLAUKTI IR SAUGIAI ELGTIS VANDENYJE 2018

Rugsėjo mėnesį startavo nemokamas projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“, kurį koordinuoja ir administruoja VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras, o finansuoja Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas ir LMNŠC bei miestų savivaldybės.

Mūsų mokyklos 111 antrų klasių mokinių kartą per savaitę po 1 val. – 32 plaukimo pamokos per mokslo metus – mokysis plaukti Impuls sveikatingumo klube.

Mokiniai įgys plaukimo įgūdžius: bendrą pripratimą prie vandens aplinkos; mokės sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu (pvz., ištraukti nuskendusį daiktą) ir atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus (5-6 įkvėpimai ir iškvėpimai į vandenį); gebės plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį (7 sekundes), slinkti ant krūtinės ir nugaros, kai skirtinga rankų padėtis, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų (negilioje baseino dalyje), judėti į priekį ant krūtinės ir nugaros, atlikdami kojų judesius bei nuplaukti 50 m nugara ar krauliu.

Nuotraukoje: antrokai pirmoje pamokoje baseine.
Pradinio ugdymo skyriaus vedėja  Daiva Adomaitienė