Mokykloje vyko kalbų diena

2017 Kalbu dienaŠ.m. kovo 29 d. mūsų mokykloje vyko KALBŲ diena. Nuo ankstyvaus trečiadienio ryto I a. fojė visus džiugino ir domino surengta mokinių projektų paroda „Think Creative – Be Creative”. Kiekvienas galėjo pavartyti mokyklos laikraščius ir lankstinukus anglų kalba, susipažinti su mėgstamiausiais personažais, gyvūnais ir lankytinomis vietomis ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje. Pamokų metu vyko įvairūs renginiai užsienio kalbų pamokose. 3-4 klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos edukaciniame žaidime – viktorinoje „Hard Nuts”, kurios metu mokėsi bendradarbiauti, pagilino savo anglų kalbos žinias ir kūrybiškai jas pritaikė. Taip pat 5-6 klasių mokiniai buvo skatinami bendradarbiauti ir vartoti anglų kalbą netradicinėje aplinkoje, viktorinoje „Ring Ring Spring”. Visos dienos renginius vainikavo 7-8 klasių ekologinė konferencija „Save Our Plantet”, kurios metu mokiniai pristatė savo pranešimus ekologinėmis temomis ir pabaigoje buvo apdovanoti anglų kalbos mokyklinės olimpiados nugalėtojai.

Smagu, kad mokiniai nepabijojo iššūkio išbandyti savo jėgas, smagiai varžėsi viktorinose ir šauniai pristatė pranešimus. Tikimės, kad įspūdžiai, geros emocijos ir įgytos žinios praturtino kiekvieną dalyvį.

Parengė anglų kalbos mokytoja Sigita Kulitienė