Nacionalinė teismų administracija

2018 m. lapkričio 21 d. 7b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Vaida Babravičiene, dailės mokytoja Žaneta Puodžiūniene ir lietuvių kalbos mokytoja Jurga Račiene vyko į Nacionalinę teismų administraciją. Čia veikiančioje teismų ekspozicijoje moksleiviai ne tik išgirdo įvairių teismų istorijos faktų, bet ir sužinojo, kaip nuo senovės iki šių dienų siuvamos bylos, pamatė daug unikalių išlikusių teismų istorijos eksponatų, galėjo pasimatuoti teisėjo, prokuroro, advokato mantijas, pasiskirstyti vaidmenimis ir suvaidinti teismo posėdį. Dalindamiesi įspūdžiais septintokai teigė, kad edukacinė programa „patiko, nes daug išmokau ir vaidinau advokatą“, „labai patiko ir buvo linksma, kai žaidėm teismą. Reikėtų žaisti dažniau“, „man patiko, nes buvo įdomu sužinoti apie teismą, teismo posėdžių eigą“, „patiko, nes leido apsirengti teisėjo, advokato ir prokuroro mantijas“, „noriu būti teisėju ir nešioti teisėjo mantiją“.