Pasaulinė košės diena

2016_KOSES_DIENASpalio 10 diena – oficiali, Pasaulinė košės diena, kuri įmonės „Malsena” ir švietimo įstaigų iniciatyva kasmet minima ir Lietuvoje ir antrus metus iš eilės mūsų  mokykloje.

Kartu su kitais 60 000 priešmokyklinukų ir pradinukų rytą pasitikome kartu su klasės draugais ir mokytojais pusryčiams valgydami sveiką, iš kokybiškų avižų pagamintą „Malsena” košę.

Pedagogai priminė sveikos mitybos principus, supažindino savo ugdytinius su košės nauda, kartu pasimankštino ir „sukirto“ savo kvapnią košę.

Norime, kad mūsų vaikai nuo mažų dienų suprastų apie sveikos mitybos svarbą, atsisakytų nesveikų užkandžių ne tik mokykloje ar tuo metu kai yra stebimi tėvelių akių, tačiau taip pat, tai sąmoningai darytų ir tuo metu kai nėra
prižiūrimi suaugusiųjų.

Tikime, kad galime tai pasiekti parodydami vaikams, kad sveikas ir kokybiškas maistas tikrai gali būti skanus, o sveikai maitindamiesi ir reguliariai sportuodami vaikai jausis energingi, kupini jėgų, linksmi bei lengvai pasiekiantys savo tikslus.

Tokius norime matyti Lietuvos vaikus, valgančius sveiką ir kokybišką maistą, sportuojančius bei sąmoningus nuo mažų dienų.