Renginys „Pažink Vokietiją

Viršuliškių progimnazijos  6-8 klasių vokiečių kalbos  besimokantys mokiniai  prisijungę  prie „Ö kaip vokiškai?  iniciatyvos nusprendė renginį, skirtą vokiečių kalbos savaitei Lietuvoje, pavadinti „Pažink Vokietiją“. 14 mokinių  parengė projektus temomis   „Vokietijos federacinės žemės“, „Vokietijos miestai“, „Įdomūs faktai apie Vokietiją“ , „Šalies gamta/ klimatas“, „“Mokslininkai“, „Vokietijos mistinės ir visą šalį sukrėtusios istorijos“ ,“ Įžymūs žmonės“, „Vokietijos įžymūs statiniai“. Savo atliktus darbus mokiniai pristatė š.m. spalio 25 dieną kartu parodydami trumpus filmus šiomis temomis.

Renginio dalyviai po projektų pristatymo atsakė į projektų dalyvių parengtus viktorinos klausimus. Pralaimėjusių nebuvo. Projektus pristatę mokiniai buvo apdovanoti iš projekto  „Ö kaip vokiškai? iniciatorių gauta Vokietijos  simbolika ir atributika. Viktorinos dalyviai gavo dovanėles.

Akimirkos iš renginio nuotraukose.

Parengė vokiečių kalbos mokytoja Danutė Važgėlienė