Piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“

2017 Mes laisviNacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto laisvės gynėjų dienai, tikslas – padėti jaunajai kartai suvokti Laisvės vertę. Konkursu siekiama paskatinti mokinius pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas, puoselėti Tėvynės meilės, atsakomybės už savo tautą ir valstybę, tautinės savigarbos jausmą, kuriant tapybines, grafines, mišrios technikos kompozicijas, ieškoti apgintos laisvės įprasminimo.

Konkursas yra meninio ir kultūrinio ugdymo projekto „Mus moko patirtis ir praeitis“ dalis.

Kurdami tapybines, grafines, mišrios technikos kompozicijas, ieškodami apgintos laisvės įprasminimo,  konkurse dalyvavo 5-8 klasių mūsų progimnazijos mokiniai, į kurį atrinkome 5 geriausius darbus.

Palinkėkime sėkmės mūsų mokiniams!!!

Dailės mokytoja Žaneta Puodžiūnienė