Tarpmokyklinis protų mūšis Vilniaus savivaldos jubiliejui paminėti

2017 Vilniaus savivaldos p rotmusisKovo 20 dieną mokykloje buvo minima Vilniaus savivaldos 630 – ųjų metinių sukaktis.  Etnokultūros ir kraštotyros būrelio mokiniai organizavo tarpmokyklinį protų mūšį „Vilniaus istorijos kaleidoskopas“. Protų mūšyje varžėsi V. Kačialovo gimnazijos 8 klasių mokinių grupė, Senamiesčio mokyklos 8 klasių mokinių grupė, Martyno Mažvydo progimnazijos 8 klasių mokinių grupė ir Viršuliškių mokyklos 6a klasės mokinių grupė. Protų mūšio eigą paįvairino Viršuliškių mokyklos etnokultūros būrelio mokinių spektaklis apie kunigaikščio Jogailos savivaldos privilegijos paskelbimą Vilniaus miestui.

Etnokultūros ir kraštotyros būrelio vadovė, istorijos mokytoja metodininkė Nijolė Bikulčienė