Viršuliškės sveikina ŽEMĘ!

2017 Sveikinam zemeViršuliškių mokyklos 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 5A ir 5B  klasių mokiniai kartu su pradinių klasių mokytojomis bei auklėtojomis kalbėjo apie Žemę, apie planetą ir jos išteklius, ekologiją ir jos reikšmę žmogui, mus supančią aplinką ir gyvūnus. Didelį dėmesį skyrė atliekų rūšiavimui bei popieriaus, elektros energijos ir vandens taupymui. Technologijų pamokų metu vieni gamino darbelius iš   atliekų, kiti  – gėlių, medžių, paukščių ar vabalėlių karūnas, pynė vainikus, penktokai anglų kalbos pamokose vertė dainos žodžius į lietuvių kalbą, muzikos pamokose įsiklausė į dainos žodžius,  kartu su šokio mokytoja Asta Kirveliene kartojo judesius. Geografijos pamokose 6-8 klasių mokiniai dalyvavo žemėlapių konkurse.

Kaip ir kiekvieną kovo 20-ąją, taip ir šiemet simboliškai apkabinome Žemę, aplankėme visus žemynus ir kampelius.

Pasveikinom Žemę: