Mokinių, kviečiamų mokytis Vilniaus Viršuliškių mokykloje, sąrašas

vvm

Skelbiame mokinių, kviečiamų mokytis Vilniaus Viršuliškių mokykloje, sąrašus

Šių vaikų tėvai mūsų mokyklos kvietimą mokytis matys prašymų teikimo sistemoje nuo birželio 10 dienos. Turėsite patvirtinti ketinimą rinktis mūsų mokyklą. Patvirtinimo terminas – ne vėliau kaip iki birželio 15 dienos 24 val.

Jeigu sistemoje iki birželio 15 dienos nepatvirtinsite savo pasirinkimo, vaikui nuo birželio 16 d. automatiškai bus rezervuota mokykla pagal gyvenamąją teritoriją (jei ši mokykla buvo prašymų sąraše ir siuntė kvietimą) arba automatiškai bus rezervuota vieta vienoje iš mokyklų, siuntusių kvietimą (jei prašyme nesirinkote pagal gyvenamą vietą priskirtos mokyklos).  Jei negausite kvietimo į mokyklą, būsite raginami redaguoti prašymą ir rinktis mokyklą, kurioje yra laisvų vietų. Gali būti, kad kvietimus patvirtins ne visi kviečiami mokytis vaikai, todėl nepatekusieji gali būti kviečiami antrame priėmimo etape į atsilaisvinusias vietas.